HAKKIMIZDA

Hikâyemiz 2018 yılında Van’a istihdam sağlamayı düşünen YAKUP KARAYEL tarafından başladı. İnsanların kahveye olan ilgisinin artışını fark eden YAKUP Bey Van’a özgü bir tat, bir marka yaratmak için kolları sıvadı. Sert içimli kahvelerin aksine daha yumuşak içimli ve sağlık açısından oldukça faydalı bir kahveyi üretmeye karar verdi VAN DİBEK KAHVESİ bu şekilde yola çıkmış oldu. Kısa bir sürede en çok içilen kahve markasına dönüştü.

MİSYONUMUZ

Üretilebilecek en iyi Kahvenin üretilmesi. Üretim, satış ve satış sonrası tüketim noktalarında aynı yüksek standartları oluşturmak ve takipçisi olmak. Her daim güler yüzlü olmak, Profesyonel hizmet vermek ve saygıyla ilerlemek.

VİZYONUMUZ

Sağlık ve hijyene önem veren hizmet anlayışımızla, sürekli geliştirdiğimiz ürün portföyümüzle, çevre bilincine duyduğumuz saygı ile geniş servis ağımızla ve   ‘Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti’ ilkemiz ile VAN DİBEK KAHVESİ ürünlerimizi siz müşterilerimize sunuyoruz. Hedefimiz Türkiye markası olmak daha sonra dünya markaları arasında sağlam bir yer edinerek, Türkiye’nin dışa açılan prestijli markası konumuna getirmek en büyük hayalimiz. Yatırımlarımızı hep bu büyük hedeflerimizi göz önünde bulundurarak yapıyoruz. Güçlü teknolojik alt yapısıyla hizmete açtığımız fabrikamız, yepyeni lezzetleri tüketiciye sunmasını amaçladığımız Ar-Ge departmanımız ve işinin uzmanı geniş kadromuzla şimdi eskisinden daha güçlü ve emin adımlarla hedefe yürüyoruz. Piyasa’da “başarı”yı kaliteli ürünleri, çok hesaplı üretmek olarak algılıyor ve hiçbir zaman “önce insan” ilkemizden ödün vermeyeceğimizi, markamıza inanan herkese duyuruyoruz.